Co to był za dzień!

Co to był za dzień!

W całej szkole pełno kwiatów i słodkości!!!
A i konkurs z tej okazji! Dziewczyny miały okazję pochwalić się wiedzą i umiejętnościami typowo „męskimi”.
Organizacją konkursu zajął się samorząd szkolny wraz z opiekunem. Konkurs rozłożyliśmy na dwie tury stosunkowo do wieku uczestników, 1 i 2 klasy rywalizowały razem tak samo jak 3 i 4.
Z każdej klasy wytypowano 3-osobowe drużyny, które miały zmierzyć się z trzema konkurencjami. Były one odbiciem tych z dnia chłopaka, a mianowicie tym razem to dziewczyny musiały zmierzyć się z wiedzą dotyczącą męskich kategorii i narzędzi.
W pierwszej konkurencji drużyny losowały słowo, musiały powiedzieć lub wytłumaczyć do czego służy dana rzecz np. trymer, felga czy akumulator i wiele innych.
W drugiej konkurencji pokazywaliśmy sześć przedmiotów, które uczestnicy musieli poprawnie nazwać np. listwa, wkrętarka i sygnet.
Natomiast ostatnia konkurencja polegała na poprawnym wbiciu gwoździa w kawałek drewna. Ta konkurencja przyspożyła dużo wrażeń, a niektórzy nabrali nowych doświadczeń.
Po emocjonującej rywalizacji z każdej tury udało nam się wytypować trzy miejsca na podium. W pierwszej turze wygrała klasa 1 tfA, drugie miejsce zajęła 2tfo a ostatnie 2tgr.
W drugiej turze na podium znalazła się 3tfo, na drugim miejscu 3tht, a na trzecim 4tgr.
Dziękujemy uczestnikom za zaangażowanie w konkursie i jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego dla kobiet. Zwycięskim drużynom jeszcze raz gratulujemy!