Działalność Rady Rodziców

Działalność Rady Rodziców

W imieniu Dyrekcji, Przewodniczącego Rady Rodziców, a przede wszystkim w imieniu całej Społeczności Szkolnej Technikum nr 3 w Chojnicach dziękujemy za wpłaty na konto Rady Rodziców. Dzięki temu wsparciu jesteśmy w stanie zrealizować wiele inicjatyw, które sprawiają, że Młodzież ma szansę:
– uczestniczyć w wyjściach do kina (każde wyjście jest dofinansowywane przez RR),
– brać udział w spektaklach teatralnych,
– odbywać wyjazdy do ośrodków uzależnień, aby posłuchać o zagrożeniach płynących ze stosowania używek,
– organizować imprezy szkolne, podczas których stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę i integrację,
– zdobywać cenne nagrody w konkursach,
– finansować inicjatywy, które zdaniem Młodzieży są w szkole potrzebne (tablice korkowe, plakaty o depresji, „różowa skrzynka”)
… i wiele, wiele innych.

Cieszymy się, że mimo, iż wpłaty na Radę Rodziców nie są obowiązkowe- zostały przez dużą część z Państwa uiszczone. Właśnie poprzez te wpłaty wspieracie i popieracie Państwo działania szkoły w zakresie dbania o wszechstronny rozwój Młodzieży. „Nasze dzieci” są naprawdę kreatywne i zaangażowane w to, aby szkoła była dla nich nie tylko miejscem nauki, ale także miejscem, w którym mogą wyrazić siebie i integrować z całą Społecznością Szkolną. Bardzo często to Oni sami przychodzą do Nas z pomysłem na kolejne szkolne wydarzenie.

Poniżej podaję nr konta Rady Rodziców Technikum nr 3 w Chojnicach tym z Państwa, którzy jeszcze nie opłacili Rady Rodziców, a chcieliby jednak wesprzeć nasze działania.

Uprzejmie prosimy o przemyślenie ww. kwestii ponieważ ilość inicjatyw, jakie organizuje Młodzież jest spora, a jedynym czynnikiem, który może hamować ich zapał i pomysłowość są kwestie finansowe.


DANE DO PRZELEWU:
Rada Rodziców przy Technikum nr 3 im. Bohaterów Szarży pod Krojantami w Chojnicach
ul. Sukienników 13
89- 600 Chojnice
nr rachunku: 76 8146 0003 0000 0550 5000 0003
Tytuł: imię i nazwisko dziecka oraz klasa