Fotka z Mikołajem 2022

Fotka z Mikołajem 2022

6 grudnia z okazji dnia św. Mikołaja, uczniowie z Technikum nr 3 w Chojnicach z klasy fototechnik i grafik cyfrowy przygotowali stoisko ze scenografię świąteczną św. Mikołaja w Bramie Pomorza.

Została stworzona niecodziennna atmosfera z muzyką świąteczną w tle. Miłym akcentem spotkania z Mikołajem było wręczenie wydrukowanej na miejscu fotografii.
Zdjęcia robiły uczennice trzeciej i czwartej klasy fototechnika – Amelia Behrendt, Amelia Altman, Wiktoria Pawlak (4tfo) i Wiktoria Skocka, Kacper Grzeca, Kacper Lorek, Tatiana Wailandt, Dominkia Grzonkowska, Agata Berendt, Natalia Wiśniewska, Natalia Kawka, Marta Różycka i Paulina Duda (3tfo). Obróbką i wydrukiem zdjęć zajęli się uczniowie klasy drugiej grafik cyfrowy – Mikołaj Godlewski i Oskar Singer oraz p. Zenon Graszek.
„Fotkę z Mikołejem robiliśmy nie tylko dzieciom ale i całym rodzinom bo i dorośli chcieli się poczuć jak dzieci” – powiedziała Amelia robiąc zdjęcia. Fotografie były bezpłatne ale każdy mógł dołożyć cegiełkę w postaci dowolnego datku na „wsparcia małej wojowniczki Zosi w walce z SMA! „
Składamy serdeczne podziękowania za współpracę Bramie Pomorza.
Ho…ho….ho…do zobaczenia za rok.

publikacja w mediach: http://www.chojnice.com/wiadomosci/teksty/Fotka-z-Mikolajem/31447