Fototechnik w CNT w Chojnicach

Fototechnik w CNT w Chojnicach

W ramach współpracy międzyszkolnej 10 listopada br. uczennice z klasy 3 tfo wykonały zdjęcia klasowe w Centrum Nauk Technicznych w Chojnicach.
Udział w takich projektach jest ważny z uwagi na fakt, że chojnickie szkoły ponadpodstawowe działają razem, a nasi fototechnicy przy okazji szlifują niezwykle cenną umiejetność w pracy fotografa – kontakt z potencjalnym klientem – wysłuchanie jego oczekiwań, przedstawienie swojej wizji. Mamy nadzieję, że efekt finalny zadowoli obie strony.

PODZIĘKOWANIE

Składamy serdeczne podziękowania dla Technikum nr 3 im. Bohaterów Szarży pod Krojantami w Chojnicach, przede wszystkim Dyrekcji, Opiekunowi oraz czterem sympatycznym dziewczynom z klasy 3 Tfo za możliwość wykonania pamiątkowych fotografii klasowych. Dzięki Wam zdobyliśmy piękną pamiątkę, która po wielu latach zyskuje bezcenną wartość. W tym wypadku szczególnie drogą, ponieważ wydrukowane zdjęcia zostaną umieszczone w kapsule czasu, która zostanie zamurowana w ścianie budynku naszej szkoły.
Dziewczyny, dziękujemy za cierpliwość, było nam bardzo miło gościć w murach naszej szkoły. Życzymy Wam wielu sukcesów na przyszłej ścieżce zawodowej.
Z niecierpliwością czekamy na efekty i polecamy się na przyszłość.