Wyjazd studyjny do Gdańska

Wyjazd studyjny do Gdańska

Dnia 17 października 2023r. uczniowie klas II – V Technikum Hotelarskiego i Technikum Organizacji Turystyki odwiedzili Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz Hotel Hilton Gdańsk.
Dzięki uprzejmości Pani Ady Zacharewicz z WSTiH mogliśmy zapoznać się z ofertą i możliwościami uczelni. Uczniowie pierwszy raz mieli okazję zasiąść w auli wykładowej i wysłuchać wykładu pt. „Nauka-praca-pasja”. Dodatkowo na ręce opiekunów wycieczki otrzymaliśmy vouchery zniżkowe w postaci jednorazowego stypendium, stanowiącego pokrycie opłaty rekrutacyjnej oraz czesnego na semestr zimowy na I rok studiów roku akademickiego 2024/2025 na kierunku Turystyka i Rekreacja.
Kolejnym punktem wizyty był Hotel Hilton Gdańsk. Korzystając z gościnności i uprzejmości Pani Anny Huk – Guest Relations Manager hotelu mieliśmy okazję zwiedzić i poznać hotel.
Wszyscy wrócili do domu usatysfakcjonowani i pełni wrażeń. Poza tym wzbogacili swoją wiedzę i dowiedzieli się, jak w praktyce wygląda praca w zawodzie, który wybrali.