Absolwent 2023

Absolwent 2023

  W piątek 28 kwietnia w Technikum nr 3 im. Szarży pod Krojantami w Chojnicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Oprócz świadectw uczniowie odebrali nagrody i dyplomy za szczególne osiągnięcia w nauce.
  Świadectwa otrzymało 32 uczniów klasy technik grafiki i poligrafii cyfrowej, 27 uczniów THT, czyli technik hotelarstwa i technik obsługi turystycznej oraz 25 uczniów technika fotografii i multimediów. Uroczystość rozpoczęła się równo o 11.00 w auli chojnickiej Szkoły Muzycznej.
  Po wysłuchaniu przemówienia dyrektorki Celiny Zielińskiej-Lorek uczniowie ostatnich klas obejrzeli cześć artystyczną przygotowaną przez klasy rocznikowo młodsze. Po części artystycznej reprezentanci klas maturalnych w gorących i ciepłych słowach podziękowali swoim wychowawcom za opiekę i trud jaki włożyli oni w ich wychowanie przez te cztery lata. Po tym wystąpieniu pojawiły się kwiaty i podziękowania a na sam koniec uczniowie klas czwartych zostali zaproszeni do ostatniego pamiątkowego zdjęcia.
  Jednak to nie ostatnie spotkanie maturzystów z nauczycielami. Egzaminy dojrzałości rozpoczynają się od 4 maja i potrwają aż do 23 maja. Tradycyjnie wszystkim życzymy połamania pióra!